16 11 2009

Ev mefruşatı kursuna gidiyorum...

   Arkadaşlar merhabalar. Uzun zamandır yokum, çünkü çok yogunum. Ev mufruşatı kursuna gidiyorum. Kursumuz 13 hafta sürecek, her güne koşturmayla başlıyoruz. Naz ile Efe'yi hazırlıyorum. Onları anaokuluna bırakıyorum, ordan kursa gidiyorum. Öğle sonu kuzularımı okuldan alıyorum, tekrar koşturmaca başlıyor. Akşamlarıda yorgun bir şekilde kımıldanacak halim kalmıyor. Dolayısıyla bloglarımla  ilgilenemiyorum. Neyse size kursta yapılanlardan örnekler sunmak istedim. 

Sany2488

    Resimde görünen pike yatak örtüsü. Kurs hocamız kardeşleri için dikti. Daha ne yatak örtüleri dikiliyor görmelisiniz..

Sany2409

  Buda pike takımı. Ebru hanımın el emeği, kız kardeşinin çeyizi için dikti. Pike takımlarını dikerken  hayalgücünde sınır tanımıyoruz.

Sany2394

  Şimdi de sıra kurdela işi bohçamızda. Dallarda zincir işi ve sarma işi yapıldı. Ayrıca şunu da belirteyim, bunlar bir önceki kurs döneminde yapıldı ama ben katılamamıştım. Bizim kursun resimlerini daha sonra paylaşıcam sizlerle..

    İnanın öyle güzel işler yapılıyor ki, birbirinden güzel nevresim takımları, dantelli, güpürlü takımlar, boncuk işlerinden takımlar.. Şimdilik benden bu kadar, yeni resimlerle görüşmek dilegiyleee.. Saglıkla kalın, sevgileeer..

0
0
0
Yorum Yaz